KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 11209172
nr 1120 9172
Pastell
Signerad Beck Schwarz, Kvinna som syr, 75x51
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 juli 2017
kl 19:22:04
200 kr
250 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr